Seznamka Štěstí.cz je příjemné místo k seznámení online

Jedna z mnoha českých online seznamek je například Štěstí.cz – osudová seznamka, která vyniká tím, že je tam velké množství lidí, samotné seznamování zde je vcelku jednoduché a máte také velké možnosti, jak vyplnit svůj profil. Nabízí se také spoustu možností, jak zvýhodnit svůj profil atd.

Registrace na seznamce

Pojďme praktiky vyzkoušet, jak seznamka Štěstí.cz funguje. V pravém sloupci kliknete na tlačítko Vytvořit si profil a dostanete se na stránku Registrace nového uživatele. Tady už máme k vyplnění nějaké údaje.

Co je příjemným bezpečnostním prvkem, tak to, že seznamka Štěstí.cz neumožňuje vytvořit více registrací z jednoho zařízení, takže pro různé úchyláky je to o něco těžší mít víc profilů. Za to určitě palec nahoru.

Registrace na seznamce štěstí.cz je zdarma
Registrace na seznamce štěstí.cz je zdarma

Text inzerátu na seznamce štěstí.cz

Určitě doporučujeme tento text důkladně vyplnit a napsat tady o sobě co nejvíc, protože se tento text (inzerát) bude zobrazovat všem, kdo na vás narazí už jen na výpisu inzerátů. Tento popisek může vypadat například takto:

Jsem pohodová holka, která hledá nejprve přátelský vztah a potom uvidíme. Mám ráda, kávu, filmy, sport (kolo, brusle). Pokud jsi svobodný a hledáš prima holku, neváhej a napiš mi.

Dále vyplníme údaje, jako jsou:

  • Uživatelské jméno, Pohlaví, Jaký vztah hledáme, Rok narození, Výška, Kraj a město, Email a Heslo a klikneme na tlačítko Podat inzerát a vytvořit seznamovací profil.

Potvrdíme na e-mailu registraci a můžeme pokračovat přihlášením na Štěstí.cz. V nastavení potom máme následující podstránky:

  • Profil: zde můžeme upravit údaje, včetně emailu, které jsme zadali při registraci, což je výhoda, protože ne každá seznamka toto umožňuje
  • Podrobnosti: tady jsou údaje o vaší osobě od vzdělání, přes znamení, postavu až po vlasy a třeba tetování
  • Povaha: můžete vybrat několik charakteristik, které se k vaší povaze hodí a navíc se ještě svými slovy rozepsat
  • Zájmy: možnost vybrat nespočet zájmů, sport, literatura a ještě se rozepsat vlastními slovy
  • Vlastním: tady se můžete pochlubit tím, co vlastníte. Je to taková trochu čecháčkovská kategorie a podle nás to spíš působí divně. I když informace o tom, že máte psa nebo kočku může být pro někoho zásadní
  • Partner: informace o tom, zda-li partnera máte, nemáte a dál možnosti vyplnit a napsat, jakého partnera na seznamce hledáte
  • Blokace: můžete zde zablokovat uživatele a jejich aktivity, takže například blokovat uživatele bez fotek, vzkazy od mužů, vzkazy od žen, vzkazy od obtěžujících uživatelů a nastavit si blokování podle věku

Zjednodušeně řečeno zde nechybý snad nic, co byste nemohli vyplnit, možná vlastně jen jméno vaší babičky a číslo účtu. Má ale smysl vyplňovat detailně svůj profil na základě předvoleb, když potom seznamovací inzerát uživatele není vyplněný, nebo v horším případě je vyplněn takovým stylem, jako by člověk ani nedokončil mateřskou školu? Zaměřte se v prvé řadě na kvalitní a reálné fotografie s atraktivním, avšak pravdivým seznamovacím popiskem / inzerátem.

Vyplňte na seznamce co nejvíce údajů, ale pravdivě
Vyplňte na seznamce co nejvíce údajů, ale pravdivě

Jak jsme na štěstí.cz zkoušeli hledat my?

Cílem bylo najít rozvedenou ženu 30 – 35 pro našeho kamaráda, která má 1 nebo 2 děti, je z moravy a podle jejího popisku i vyplněného profilu by se dalo nějak usoudit, že se jedná slušnou ženu.

Předvolby / filtry na seznamce štěstí.cz

Protože velký důraz klademe na sympatie podle fotek (tím ovšem nemyslíme vnady ženy) z pohledu jak se žena tváří, jaké typy fotek zveřejní, co má nebo nemá na sobě, řekli jsme si, že nás budou zajímat pouze ženy s fotkou a takové, které mají na seznamce štěstí.cz vyplněný seznamovací inzerát.

Ze všech možností předvoleb jsme vybrali následující předvolby: žena, jihomoravský kraj, 30 – 36 let, s fotkou, vztah vážný, děti ano, stav rozvedená

Seznamka štěstí - vyhledávání
Seznamka štěstí – vyhledávání

Jak jsme dopadli?

Podle těchto předvoleb jsme našli pouze jednu ženu v jihomoravském kraji, takže jsme potom vyzkoušeli všechny moravské kraje a v součtu jsme našli pouze 4 ženy! Proč?

Výsledek našeho hledání na seznamce štěstí a ponaučení

Když jsme hledali na seznamce štěstí.cz ženu podle našich představ, bylo na této seznamce celkem 42 750 žen a my jsme našli na celé moravě pouze 4 odpovídající. Kam se nám ztratil zbytek? Měli jsme v plánu procentuálně vyjádřit kde se nám ztratilo nejvíc potenciálně vhodných žen, ale… Je potřeba zohlednit individuální požadavky, takže to nemám smysl. Někdo by začal tím, že změní věkovou hranici, někdo by upravil stav a typ vztahu, jiný by si to rozmyslel celkově a třeba by začal hledat muže 🙂

Kámen úrazu jsou veškeré nepovinné volby. Na seznamce je nepochybně mnohem více žen podle našich požadavků, ale tím, že jsme zvolili například Děti a Stav, tak jsme jich spoustu vynechali, protože tyto hodnoty nemají vyplněné. Doporučujeme hledat opravdu jen podle nejzásadnějších požadavků a dát si trochu práce a ty profily, které nás zaujmou, tak si lépe prohlédnout.

Z celkového počtu žen na seznamce jsme našli jen 4 podle našich předvoleb
Z celkového počtu žen na seznamce jsme našli jen 4 podle našich předvoleb

Jaké další funkce a nastavení štěstí.cz nabízí si povíme příště

Trochu víc si seznamku štěstí vyzkoušíme a přineseme vám další tipy a poznatky pro vaše lepší seznámení online. Tak hodně štěstí!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.7]

Napsat komentář