Monika 37: Jak jsem zkusila štěstí na seznamce a jak to dopadlo

Nedávno jsme se bavily s kamarádkou Monikou o seznamování online a ona se se mnou podělila se svým krátkým příběhem, jak zkoušela své štěstí na seznamce. Jak to dopadlo?

Rozhodnutí zaregistrovat se na seznamku a jste v tom

Asi před 9 lety, když jsem se rozváděla a měla jsem pocit, že jsem úplně nejvíc nemožná partie na světě (syn 9 let, dcera 4 roky, syn 2 měsíce), jsem se rozhodla zaregistrovat na jednu nejmenovanou on-line seznamku a zkusit své štěstí. Moje sebevědomí bylo zašlapané dost hluboko do země a já vlastně ani nechtěla s někým randit, ale jen si tak povídat a mít pocit, že ještě někomu kromě svých dětí mohu připadat skvělá.

Zahoďte předsudky a obavy z online seznamování

Nepopírám, že jsem do toho šla s předsudky a obavami, že se mi mohou ozývat muži, kterým půjde jen o sex, nebo kteří by mě mohli chtít zneužít, ale věděla jsem, že kam až s kým zajdu bude záležet jenom na mně a že jsem přece dospělá žena, která si umí s takovými muži poradit.

Dnes mohu s čistým svědomím říct, že to byly opravdu předsudky, protože já se ve své konverzaci potkala jen s fajn chlapy. Určila jsem totiž vždy včas mantinely a vybírala podle své intuice, která mě většinou nezklame. Stačí opravdu trochu zvýšená pozornost a divili byste se, kolik odhalíte z pouhé komunikace online.

Osudové štěstí navždy to nebylo, ale nelituji

Sešla jsem se nakonec pouze s jedním mužem, s tím, se kterým jsem se nejvíc smála, s tím, kterému nevadilo, že mám 3 děti, protože on sám měl dvě, s tím, se kterým něco přeskočilo ještě předtím, než jsme se viděli naživo… a i když to úplně nedopadlo a naše láska trvala jen 2 roky, můžu s klidným svědomím říct, že tento způsob seznámení je vhodný úplně pro všechny v každé životní situaci a to, co zpočátku vypadalo jen jako zoufalý krok zoufalé ženy se časem proměnilo v ten správný krok správným směrem.

Tahle zkušenost mi zvedla sebevědomí a posunula mě dál. A jestli máte 3 děti, nebo žádné, klidně do toho také jděte, je to totiž úplně jedno. Jen buďte ostražití a určitě nedělejte unáhlené a foufaké kroky – buďte trpěliví a ono si vás štěstí najde.

Monika 37 a její štěstí na seznamce
Monika 37 a její štěstí na seznamce
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 3.2]

Napsat komentář