Se seznamkou randino.cz blíže ke štěstí

Víte, v čem je největší kouzlo seznamování on-line? Nikdy nevíte, na koho a kde narazíte a navíc nemusíte vytáhnout ani paty z baráku. Má to vlastně jen a jen výhody a pokud jste opatrní a naivitu necháte stranou, buď nikoho nenajdete, nebo narazíte na novou známost a to velice jednoduše.

Co nás na seznamce zaujalo?

Prostě jednoduchost. Snadné a efektivní vyhledávání, podstatné informace vždy vyplněné a jinak je na každém z uživatelů, co o sobě napíše a to je podle nás také klíčem k určitým sympatiím, protože je na uživatelích seznamky, aby se snažili udělat co nejlepší dojem sami sebou a ne tím, že vyplní desítky předvoleb o tom, kolik měří, váží, barva očí a to, jestli vlastní dům, auto, nebo dvě. O tom štěstí ve vztahu a mezi lidmi určitě není.

Registrace je otázkou pár minut a svůj profil můžete navíc kdykoliv skrýt a nebo svůj účet navždy smazat. Prostě snadné a žádné zbytečné platby za členství, nebo tak něco. Prostě seznamka jak má být.

Nezapomeňte na fotku a pravdivé informace

Pokud to seznamka umožňuje, což randino.cz ano, vždy přidejte svou aktuální a přirozenou fotku. Klidně ji udělejte právě teď, mobilem a nahrajte. Hledáte-li totiž vážný vztah a ne nějaký úlet, nebo milenecký vztah, je to trochu podezřelé schovávat se bez fotky a může to spoustu zajímavých lidí, kteří to myslí vážně, odradit.

Kromě fotky pište na svůj profil vždy pravdivé informace i když si myslíte, že by mohly někoho odradit. Vždyť o to přece jde – nevhodné uživatele odradit a ty, kteří jsou pro vás nejvhodnější, tak přilákat. Ušetříte si spoustu času a zvýšíte šanci na své štěstí na seznamce!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář