Rychlý návod, jak zaujmout na seznamce. Je to snadné!

Ať už vás někdy napadlo založit si profil na nějaké té seznamce, určitě vám vrtalo hlavou, jak udělat svůj profil co nejzajímavějším, aby si nejeden potenciální partner řekl: “Hmm, tak tento uživatel mě zajímá!”

Jak tedy při seznamování zaujmout?

Určitě je důležitý první dojem. A ten většinou zákonitě vyvolá vaše profilová fotografie. Nechceme ale, aby právě tahle část našeho profilu vyvolala v zájemci nejisté pocity, ale chceme zároveň zaujmout! Zapomeňte na fotografie, kde byste toho ukázali až příliš. Nejlépe zapůsobí taková fotka, která vás opravdu vystihuje. Třeba taková, na které děláte to, co máte nejraději. Takže fotka z procházky, venčení mazlíčka, nebo z výletu na kole bude rozhodně správná volba.

Zvažte, koho na seznamce chcete opravdu oslovit
Zvažte, koho na seznamce chcete opravdu oslovit

Popisek, nebo inzerát na seznamce určitě vyplňte!

Snad všechny servery pro seznamování nabízejí kolonku, kam si můžete napsat něco o sobě, nebo dokonce přidat seznamovací inzerát. To ale nemusí být snadný úkol. Nabízí se otázka, jak se prezentovat, abychom se představili v tom nejlepším světle a zároveň dostatečně objektivně.

Jedním způsobem může být třeba to, že se vcítíte do role toho, kdo váš profil navštíví. Co byste si chtěli jako zájemce o sobě přečíst a co vás nejvíce zajímá, jestli máte něco společného. Vypište své koníčky a záliby, vaše oblíbené jídlo, u čeho se dokážete nejvíce odreagovat. Pozor ale, abychom toho o sobě neprozradili příliš! Bez další komunikace by si mohl návštěvník vašeho seznamovacího profilu udělat třeba zkreslenou představu a zbytečně byste mohli ztratit svou osudovou příležitost.

Máte rádi procházky, přírodu? Řekněte to na seznamce.
Máte rádi procházky, přírodu? Řekněte to na seznamce.

Buďte konkrétní

Informace o sobě nezapomeňte psát konkrétně. Je lepší napsat, že byste rádi poznali partnerku, která se vámi procestuje Ameriku od severu k jihu, než psát typicky, že byste rádi hodného a milého partnera s vyřešenou minulostí. Tím toho moc neřeknete a naopak spíš návštěvníky odradíte neoriginalitou.

Tak vzhůru do toho! Věříme, že váš seznamovací profil s vhodnou fotkou a vyplněným popiskem okouzlí nápadníky a nápadnice na míle daleko. Přečtěte si také, jak založit profil na seznamce.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář