Jaké fotky na seznamku přidávat a jaké rozhodně ne

Pojďme si říci, jaké fotky při seznamování výhodně použít a zvýšit tak šanci na úspěšné seznámení a jaké fotky určitě nezveřejňovat a ušetřit si tak zbytečné nepříjemnosti.

Fotky prodávají a to i na seznamce

Jeden můj známý pořád říká: “Fotky prodávají!” A má pravdu. Jen on je jeden z mála lidí, který si to uvědomuje. Je tím sice i trochu posedlý kvůli tomu, co dělá za práci, ale nejen to. Vždy, když vybírá například restauraci, pobyt, dovolenou, nebo jídlo, vždy se nejprve dívá na fotky, vytváří si nějakou představu a tu potom “zaostřuje” tím, co je k fotce napsáno. A asi vám už svítá, na co tím narážíme s ohledem na online seznamování.

Pár tipů, jaké fotky na seznamce použít

Tak jako většina věcí, tak i přidávání fotek na seznamku v sobě skrývá z velké části hlavně selský rozum. Pokud byste měli na seznamce použít jen jednu jedinou fotku, která by to byla a proč? Byli byste na ní sami, s někým, doma, venku, byla by ta fotka aktuální, nebo vaše nejoblíbenější, ale třeba několik let stará?

Aktuálnost fotky

Je to jednoduché a základní pravidlo. určitě máte nějaké své top fotky a tyto fotky vás hned jako první napadnou v případě, že někam máte své foto přidat. Nic proti tomu, ale má snad nějaký smysl ukazovat lidem fotku při seznamování, která není aktuální? A je úplně jedno, jestli na ní vypadáte dokonale, nebo ne. Prostě na seznamku patří jedině aktuální fotka a rozhodně nemusí být profi, ale poslouží skvěle fotka z mobilu, ať už selfie, nebo vás narychlo v práci vyfotí někdo z kolegů.

Přirozenost na fotce

Často je to zlozvyk především u žen, které si sami sebe skoro nedokážou představit bez kosmetiky, líčení, malování a tak podobně. To je velká chyba! Ukažte se tak, jak vypadáte přirozeně, jak se skvěle cítíte a tak, jak třeba chodíte na procházku do přírody. Neztrácejte čas na seznamce tím, že tam budete dávat dokonalé fotky, kterým se v běžném denním stereotypu přiblížíte opravdu výjimečně. Jde o to, že opravdu nevypadáte o nic hůř, ale jen přirozeněji. A na to určitě vsaďte!

Přirozenost na fotce - vyjádřete co nejvíc sami sebe
Přirozenost na fotce – vyjádřete co nejvíc sami sebe

Co ještě na fotce může být kromě vás

Fotky na seznamce umí doslova mluvit. Lidé totiž často ukazují mnohem víc, než si myslí a než je jejich záměr. Je velký rozdíl v tom, jestli máte na seznamce všechny fotky někde z baru s drinkem v ruce, nebo například fotky z přírody, procházky, nebo jak třeba sportujete. Dalšími prvky na fotce o sobě hodně prozradíte a proč si dávat na seznamku fotku s J&B v ruce, když si pití dáte opravdu jen výjimečně a v reálu je vám mnohem bližší příroda, nebo třeba zahrada. Řekněte svým potenciálním partnerům o sobě pravdu a zároveň “odpuzujte” takové, o které byste stejně zájem neměli. Vysílejte při seznamování ty správné signály!

Jméno moje fotka nepoví, ale: Mám rád kytaru, přírodu, ležerní styl a kérka mi nevadí
Jméno moje fotka nepoví, ale: Mám rád kytaru, přírodu, ležerní styl a kérka mi nevadí

Než špatné foto na seznamce, to raději žádné

Pokud vaše fotka z nějakého důvodu nesplňuje parametry uvedené výše, tak raději na seznamku fotku nedávejte a v nejbližší době nějakou vytvořte. V dnešní době mobilních telefonů to zvládnete za chvíli a nemluvě o tom, že i fotky z telefonu mají dnes vynikající kvalitu.

Tyto fotky na seznamku nedávejte. Proč?

  • fotky, které nesplňují výše uvedené tipy a pokud ano, není to žádné riziko, jen nevyužijete potenciál fotky
  • fotky, na kterých jsou další lidé, kamarádi, rodina, expartner nebo partner. Seznamujete se jednak vy a hlavně chraňte své soukromí
  • fotky, které jsou erotické, intimní, nebo výrazně vyzývavé. Takto přitáhnete hlavně skupinu lidí, které o vážný vztah moc nejde
Zvažte, koho na seznamce chcete opravdu oslovit
Zvažte, koho na seznamce chcete opravdu oslovit
Fotky ze svatby podle nás na seznamku nepatří
Fotky ze svatby podle nás na seznamku nepatří

Pokud je pro vás seznamování aktuální záležitostí a ještě na svém profilu nemáte fotku, nebo tam máte fotky, které tam z nějakého důvodu nepatří, tak to co nejrychleji napravte a uvidíte, že se může dost výrazně změnit počet a hlavně typ lidí, kteří se vám ozývali doposud a kteří vás osloví po úpravě svých fotek. Tak neváhejte a pustě se do toho!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 4.5]

Napsat komentář