Tinder – rychlé a zábavné seznamování, ale…

Seznamováníje dnes možné také díky mobilním aplikacím, které byly primárně vyvinuty pro rychlé seznamování. Nemluvíme teď o aplikacích, které jsou propojené s online seznamkou a pouze zprostředkovávají lepší přístup z mobilního zařízení.

Co to je ten Tinder?

Tinder (v překladu troud) je mobilní aplikace, která byla spuštěna někdy v roce 2012, nejprve však na nějaké univerzitě. Pak start-up a rychlé rozšíření do světa.

Vaše poloha a Líbí nebo Nelíbí – jak snadné, Tinder!

V aplikaci Tinder si nastavíte pár předvoleb, jako například pohlaví, věk a vzdálenost, která je pro vás přijatelná. Následně už jen procházíte odpovídající profily a pokud se vám nějaký uživatel líbí, dáte mu srdíčko. V opačném případě dáte křížek. Je to snadné, rychlé, ale také to ma své nevýhody.

Výhody Tinderu

  • velice rychlé, snadné a zábvné seznamování
  • rozhoduje hodně první dojem
  • velký počet uživatelů
  • pohodlné seznamování odkudkoliv a kdykoliv na mobilu

Nevýhody Tinderu

  • rozhoduje hodně první dojem, takže kvůli fotce odlíčené holky můžete přijít o životního partnera
  • hodně uživatelů na Tinderu buď pouze “visí”, nebo naopak pouze koketují a baví se
Pohodlné seznamování na Tinderu
Pohodlné seznamování na Tinderu

Nějaké zkušenosti s Tinderem?

Tak jak byly uvedeny výhody a nevýhody Tinderu výše, tak nějak to prostě funguje. A nejlépe odpovídá samotné motto tinderu a to “Propojte se, chatujte, jdi na rande”. Nejvíc na Tinderu fungují první 2/3 z popisku a to propojení s chatováním. Navíc chatováním pak strávíte hodně času a v mnoha případech zjistíte, že je na druhé straně buď nějaká puberťačka libovolného věku, která na rande nepůjde, nebo někdo, kdo ani tak nehledá vztah, ale spíše kamarády, nebo kamarádky.

Doporučujeme Tinder?

Ano, samozřejmě a jednoznačně. Proč? Seznamování je přece o lidech a štěstí a když o seznamování na Tinderu uvažujete i vy, téměř dokonalá osoba, s charakterem, duší, krásná a atraktivní, pak proč by na Tinderu nemohl být ještě někdo jako vy? Tak do toho a hodně štěstí v seznamování!

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář