Je seznamka vhodná pro vážné seznámení?

Spousta lidí hledá na seznamce vážné seznámení, tedy partnera pro život a ideálně až do konce života, ale je vůbec běžná online seznamka vhodná pro takový záměr?

Jakou seznamku pro vážné seznámení zvolit?

Opět máme před sebou otázku a myšlenku, kterou seznamku upřednostnit a kterou vyzkoušet třeba později. Seznamek je totiž opravdu hodně, ale v jádru je proncip jejich fungování stejný, nebo ještě lépe řečeno fungují pro každého z nás tak, jak i my sami na nich “fungujeme”.

Víc než na samotné seznamce záleží na…

Ano, jak správně tušíte, tak na člověku, tedy na nás. Svůj úspěch na seznamce můžete ovlivnit nejvíc vy sami! Pokud tedy hledáte vážné seznámení, měli byste tomu přizpůsobit co nejvíc svůj profil a inzerát, takže vyplňte co nejvíc informací o sobě, sdělte na svém profilu, případně v inzerátu přesně svůj záměr a co od seznámení očekáváte. Nemá smysl si vymýšlet.

Nezapomeňte poznat trochu lépe možnosti samotné seznamky, zvolte vhodnou kategorii a dejte si prostě co nejlépe záležet. Buďte aktivní a nečekejte pouze na to, až vás někdo osloví, ale aktivně vyhledávejte přes vyhledávání, předvolby nebo kategorie případné potenciální partnery vhodné pro vážné seznámení!

Vážné seznámení na seznamce
Vážné seznámení na seznamce

Buďte pečliví, objektivní a upřímní!

  • uveďte co nejvíc informací o sobě, nezapomeňte na nic, ale samozřejmě adresu, telefon, nebo číslo účtu vynechte
  • napište také co nejlépe, koho vlastně hledáte, proč a co od společného vážného vztahu očekáváte
  • přidejte fotografie, ale ne fotky staré 10 a více let, ale aktuální a pokud možno přirozené (z výletu, výřez ze společné fotky, nějaké přirozené selfie)

Vážné seznámení na klasické seznamce

Pojďte ze začátku bez obav to klasické seznamky typu seznamka, rande, štěstí, tvojerande, tykadla a podobně. Můžete využít seznamování zdarma a pokud uznáte za vhodné, tak vyzkoušet některé zpoplatněné funkce. Nejvíc ale záleží na vás, jak důkladně vyplníte svůj profil a rozepíšete se o sobě. A také nezapomenout na to, co od vážného seznámení a partnerského vztahu očekáváte. Kromě perfektně vyplněného profilu a sepsaného inzerátu nezapomeňte aktivně procházet profily a inzeráty v kategorii vážná seznámení, ať už Ona hledá jeho, nebo On hledá ji.

Vážné seznámení přes seznamku pro náročné s členstvím

Další možností je vyplnit rozsáhlou registraci některé ze seznamovacích služeb a využít placeného členství. Je pravda, že zde jsou šance úplně stejné, jako na klasických seznamkách, avšak velkou výhodou je to, že zde není tolik “odpadu” a tedy pro vás nezajímavých uživatelů, kteří hledají vše, jen ne vážné seznámení a partnerský vztah. Pozor si akorát dávejte na případné automatické strhávání plateb při využití placeného členství na seznamce.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4]

Napsat komentář