Seznámil jsem se na seznamce. Jaké květiny na první rande?

Vzít na první rande ženě květiny?

Pokud jste si odpověděli ano, pak čtěte určitě dál a nechte se inspirovat ideální volbou květin, které se hodí na první rande. Je vhodné zohlednit nejen praktickou stránku věci, jako třeba odolnost kytice, abychom ji nepřinesli doslova mrtvou, ale také třeba to, aby se žena například neosypala kvůli alergické reakci a neskončili jste v nemocnici místo na večeři u svíček.

Jaké květiny připadají v úvahu

Sázkou na jistotu jsou samozřejmě růže, což asi napadne každého průměrného i podprůměrného nápadníka, ale jsou samozřejmě i další krásné květiny a pokud se třeba při seznamování nějakým způsobem dozvíte, jaké květiny má žena ráda, pak uděláte teprve dojem a žena vaši vnímavost a gesto určitě ocení.

Růže

Velkou výhodou růží je jejich dostupnost kdykoliv v roce, velký výběr barev i typů růží, kytice růží vypadá opravdu skvěle a šance, že bude žena alergická na růže je opravdu výrazně nižší, než tomu může být například u lilií, které jsme do výběru ani nezahrnuli.

Tulipány

Kytice tulipánů je dokonalá, svěží, plná energie a dostatečné vznešenosti, aniž by ale působila nějak namyšleně. Pokud narazíte na čerstvé tulipány, pak kyticí z nich uděláte opravdu dojem a doporučujeme je ihned po kytici růží. Tady není moc prostoru šlápnout vedle.

Konvalinky

Okrajová záležitost kvůli jejich dostupnosti, která je opravdu velice omezená. Pokud ale jdete na rande v květnu, nebo v červnu a žena, se kterou jdete na první rande je křehká bytost s křehkou a romantickou duší, která si potrpí na originalitu, pak kytičkou konvalinek ji dostanete a nepochybně na to nikdy nezapomene.

Fialky

Samotný typ i jejich dostupnost se hodně blíží ke konvalinkám. Pokud ale budete mít pocit, že protějšek ocení kytičku voňavých fialek, které například natrháte vy sami, pak získáte velké plus a uvidíte, že na takovou kytičku fialek váš protějšek jen tak nezapomene! Rozhodně doporučujeme.

Gerbery

Podobné přednosti, jako kytice růží, ale gerbery už nejsou tolik odolné a šance, že se nějaká zlomí, nebo budou například v horku zvadlé, je mnohem vyšší. Navíc kytice samotných gerber opravdu není tak reprezentativní jako kytice růží.

Květomluva: Samotná volba barvy může napovědět

Ne každý si to uvědomuje, ale barva dokáže obrovské divy a u květin to platí dvojnásobně. Pokud zvolíte vhodný typ květiny a vyberete k tomu ještě vhodnou barvu, můžete už pouhou kyticí udělat velký dojem a zapůsobit. 80 % mužů, kteří by vybrali kytici růží, by bez rozmýšlení zvolilo rudé růže. Volba je to samozřejmě vhodná, ale co takhle překvapit jinou barvou? Navíc podle symboliky barev bychom rudé růže doporučili až ve chvíli, kdy přeskočí první jiskra, takže třeba na druhé rande?

Co všechno mohou barvy symbolizovat?

  • bílá – čisté svědomí, nevinnost a čistota srdce, upřímnost / doporučujeme
  • černá – smutek, moudrost a důvěra / nedoporučujeme
  • červená – stydlivost, láska, horoucnost, vášeň, síla, sláva / doporučujeme
  • fialová – věrnost, vážnost, rozvážnost / doporučujeme
  • modrá – krása, vytrvalost, věrnost, nešťastná láska / neutrální
  • oranžová – touha, teplo, bohatství, hojnost / neutrální
  • rudá – miluji tě, patřím jen tobě / neutrální
  • růžová – mladost, láska, romantika, zdraví / doporučujeme
  • zelená – naděje, žádost, štědrost, nový život, plodnost / neutrální
  • žlutá – prospěch v lásce, ale i žárlivost a nenávist / neutrální
Sázkou na jistotu jsou růže z několika důvodů
Sázkou na jistotu jsou růže z několika důvodů

Sázkou na jistotu jsou růže z několika důvodů

Jak už jsme to nakousli, kytice růží se na první rande hodí z mnoha důvodů a vhodnou volbou barvy a kvalitním uvázáním kytice se řadí na vrchol. Mezi přednosti patří pestrá nabídka růží v kterémkoliv ročním období, mají je opravdu všude, vynikají dostatečnou odolností a pravděpodobnost, že na ně žena bude mít alergii, nebo že se jí nebudou růže líbit, je opravdu velice malá.

Tak co, už víte, jaké květiny zvolíte právě vy? Podělte se s námi s vaší volbou a napište nám, jak žena na kytici od vás reagoval. Pokud teprve na rande půjdete, tak držíme palce a přejeme hodně štěstí!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 3.7]

Napsat komentář